Silahlı / Silahsız Bonuslar

[Disarm]
Wrestling ve Tactics skill yeteneğiniz 98.0 olduğunda yetenek otomatik olarak aktif olur. Karşınızdaki oyuncuya yumrukla saldırdığınızda belirli oranlarda silahsız bırakma özelliği kazanırsınız.
Yeteneğinizi .disarm yazarak aktif veya de-aktif edebilirsiniz.

[Stun]

Wrestling ve Tactics skill yeteneğiniz 98.0 olduğunda otomatik olarak aktif olur. Karşınızdaki oyuncuya yumrukla saldırmanız durumunda belirli oranlarda sersemletme özelliği kazanırsınız.
Yeteneğinizi .stun yazarak aktif veya de-aktif edebilirsiniz.

[Paradarbe]

Fence ve Tactics skill yeteneğiniz 98.0 olması durumunda otomatik olarak aktif olur. Sadece Fencing yeteneğiyle kullanabileceğiniz 2 kare silahlar ile bu bonusu kullanabilirsiniz. Belirli oranlarda karşınızdaki oyuncuya paradarbe bonusu vererek kısa bir süre hareketsiz bırakmanızı sağlar.
Bonusun kullanılabildiği silahlar
Short Spear
Spear
Pitchfork

[Perfect Shot]

Archery ve Tactics skill yeteneğiniz 98.0 olması durumunda otomatik olarak aktif olur. Sadece Archery yeteneğiyle kullanabileceğiniz yaylar ile bu bonusu kullanabilirsiniz. Belirli oranlarda karşınızdaki oyuncuya perfect shot vuruş gerçekleştirerek ekstra fazla hasar verebilirsiniz.

[Stam Shot]

Macefighting ve Tactics skill yeteneğiniz 98.0 olması durumunda otomatik olarak aktif olur. Bu bonus özelliğini sadece Black Staff ile kullanabilirsiniz. Belirli oranlarda karşınızdaki oyuncunun staminasını normal oranlara kasten daha fazla değerlerde düşürmenizi sağlar.
Bonusun kullanılabildiği silahlar
Black Staff

[Armor Ignore]

Fencing ve Tactics skill yeteneğiniz 98.0 olması durumunda otomatik olarak aktif olur. Sadece bazı fencing silahıyla bu bonusa sahip olabilirsiniz. +9 ve üstü olan bu silahlar ile karşınızdaki oyuncuya belirli oranlarda Armor Ignore bonusu vurabilir ve ekstra hasar çıkartabilirsiniz.
Bonusun kullanılabildiği silahlar
Kryss
War Fork

[Lumber Bonus]

Swordsmanship ve Lumberjacking skill yeteneğiniz 98.0 olması durumunda otomatik olarak aktif olur. Sadece baltalar üzerinde geçerlidir. Sahip olduğunuz balta +9 ve üzeri olması durumunda karşınızdaki oyuncuya Lumber bonus vurarak ekstra hasar elde edebilirsiniz.

[Sakatlar]

Macefighting ve Tactics skill yeteneğiniz 98.0 olması durumunda otomatik olarak aktif olur. Bazı macefighting silahlarını kullanmanız durumunda elde edebileceğiniz bir bonustur. Bu silahlar ile karşınızdaki oyuncunun stamina değerlerini düşürebilir ve ekstra sakatlar bonusu vurabilirsiniz. Sakatlar bonusu vurulan oyuncu kısa bir süreliğine sadece yürüyebilir koşma özelliğini kullanamaz.
Bonusun kullanılabildiği silahlar
Mace
Club
Hammer Smith
Mace War
Hammer War
Maul
Hammer Pick

[Binekten Düşürme]

Herhangi bir combat skill ve Tactics skilleriniz 98.0 olması durumunda otomatik olarak aktif olur. Çift el kullandığınız silahlarda geçerli olan bir bonustur. Karşınızdaki rakibi bineğinden düşürmenizi sağlar. Bineksiz gerçekleştirdiğiniz vuruşlarda bu bonusu elde etme imkanınız daha yüksektir.
Bonusun kullanıldığı skilller
Swordmanship
Fencing
Macefighting